Strona główna Aktualności III Runda DRIFT MASTERS GP 13-14 września – KARPACZ Kibicujmy naszym on-line!

III Runda DRIFT MASTERS GP 13-14 września – KARPACZ Kibicujmy naszym on-line!

FINAŁ godny Mistrzów…

Drift Masters Grand Prix zaprasza do Karpacza

 

 

Z godnym Hitchcock’a rozmachem zadebiutowali na polskiej scenie driftingowej organizatorzy cyklu zawodów: DRIFT MASTERS GRAND PRIX. A ponieważ, tak jak u Mistrza, po trzęsieniu ziemi napięcie ma stopniowo rosnąć, po niezwykle udanych zawodach przeprowadzonych w Gdańsku i na stadionie żużlowym w Toruniu (w obu przypadkach wygranych przez Piotrka Więcka), najlepsi drifterzy w Europie zaproszeni zostali do Karpacza na górską rundę DM.GP. Karpacz to dla krajowych drifterów i ich fanów „ziemia obiecana” i „esencja driftingu”. W środowisku miłośników jazdy bokiem często słyszy się określenie, że blisko ośmiuset metrowa trasa poziomem swej trudności oddziela chłopców od mężczyzn. Nigdzie indziej, jak do tej pory, zawodnicy nie spotkali się z tak wymagającymi warunkami terenowymi. 700-800 konne auta i najlepsi kierowcy będą mogli pokazać na co ich stać na wąskiej, krętej, górskiej drodze. To wyzwanie dla najlepszych!

 

W Polsce zawody prowadzone fragmentem trasy Rajdu Karkonoskiego obrosły już legendą. Do tej pory drifterzy mierzyli się na niej dwukrotnie, za każdym razem przyciągając tłumy kibiców. W 2011 r. triumfował Paweł Trela. Rok później najlepiej pojechał Maciej Bochenek z (BUDMAT Auto DRIFT Team). Wielu drifterów start w Karpaczu kosztował nie tylko wiele nerwów, ale i niezliczoną ilość godzin spędzonych w serwisie na naprawie samochodu po spektakularnych uszkodzeniach odniesionych podczas przejazdów.

 

W tym roku obok drifterów z Polski, w Karpaczu wystartują kierowcy ligi EEDC (Eastern Europe Drift Championship) wśród, których zobaczymy m.in. aktualnego lidera EEDC i Russian Drift Series – Kristaps’a Blušs’a (BMW E46) czy Gvido Elksnis’a (BMW E36), Ivo Cirulis’a (BMW E46) oraz Alexeia Golovnyę (NISSAN 200SX S13). Mistrzowie w swoim fachu, triumfatorzy zawodów na Litwie, Łotwie czy Węgrzech staną przed nie lada wyzwaniem. Jak poradzą sobie na trasie, która nie wybacza nawet najmniejszych błędów? Również wśród zawodników z Polski trwają wielkie przygotowania do tej spektakularnej rundy. Może swoją pełną dominację w cyklu DRIFT MASTERS przypieczętuje aktualny lider w tabeli generalnej Piotr Więcek (BUDMAT Auto DRIFT Team)? Głodnych zwycięstwa w Karpaczu jest wielu... Wszystkiego dowiemy się już w weekend 13 i 14 września. Drift Masters zapraszają na zawody do Karpacza. Co może wydarzyć się na trasie? „Wszystko!” odpowiadają jednym głosem Organizatorzy.

 

A my zapraszamy do wspólnego kibicowania naszym zawodnikom. OGLĄDAJCIE to co dzieje się na górskim, driftingowym szlaku w Karpaczu w relacji na żywo. Aby obejrzeć LIVE w dniu zawodów należy wybrać adres strony: www.driftmasters.gp/streaming i dołączyć do fanów driftingu wspólnie dopingujących naszych kierowców: Maćka Bochenka, Dawida Karkosika, Artura Opielę oraz Piotra Więcka. ZAPRASZAMY!

 

ŹRÓDŁO:

BUDMAT® Dział Marketingu

ul. Otolińska 25

09-407 Płock

oraz:

DM GP, BUDMAT.

Inne aktualności
POZNAJCIE NOWEGO NISSANA X-TRAIL NOWY NISSAN ARIYA W BUDMAT AUTO!
Pokaż wszystkie aktualności

Salony Płock

 • Serwis Peugeot

  ul. Bielska 67 09-400 Płock 24 267 47 74 godziny otwarcia: pon-pt: 800-1800
 • Serwis Nissan

  ul. Bielska 67 09-400 Płock 24 267 47 29 godziny otwarcia: pon-pt: 800-1700
 • Serwis Suzuki

  ul. Bielska 67 09-400 Płock 24 267 47 49 godziny otwarcia: pon-pt: 800-1700

Mapa dojazdu

Salony Ciechanów

 • Serwis Nissan

  ul. Sońska 2 06-400 Ciechanów 23 674 81 50 godziny otwarcia: pon-pt: 800-1600
 • Serwis Suzuki & Dział Części

  ul. Sońska 2 06-400 Ciechanów 23 647-81-51 godziny otwarcia: pon-pt: 800-1600

Mapa dojazdu

NASI PARTNERZY