Strona główna Aktualności Zupełnie nowy Nissan Micra: zaczęła się rewolucja

Zupełnie nowy Nissan Micra: zaczęła się rewolucja

Dynamiczne linie, wyrazista stylistyka nadwozia.

Atrakcyjne wnętrze wykończone wysokiej jakości materiałami, pełne najlepszych w segmencie technologii.

Zaprojektowany specjalnie do tego modelu system nagłośnienia BOSE Personal, obejmujący między innymi głośniki umiejscowione w zagłówku fotela kierowcy.

Trzy dynamiczne i wydajne silniki o niewielkiej pojemności.

Zwrotność i dynamika połączona z pewnością i bezpieczeństwem prowadzenia.

Pięć wersji wyposażenia, wyraziste kolory nadwozia oraz szeroki program personalizacji.

To tylko początek.... przedstawiamy Państwu Nowego NISSANA MICRA!

 

Zupełnie nowego Nissana Micra można opisać jednym słowem – rewolucyjny. Piąta generacja modelu, którego europejska historia sięga roku 1983, stanowi ogromny krok naprzód w porównaniu do poprzednika oraz względem wcześniejszych trzech niezwykle popularnych generacji.

Nowa Micra jest dłuższa, szersza i niższa od poprzedniczki. Model został umiejscowiony w samym sercu segmentu miejskich hatchbacków, w którym panuje olbrzymia konkurencja.

W stosunku do zaprojektowanego i opracowanego z myślą właśnie o tej grupie klientów modelu stawiane są wyraźne oczekiwania: ma on ponownie trafić do czołówki 10 najlepiej sprzedających się modeli w segmencie i stanąć do walki z najlepszymi i najpopularniejszymi modelami w swojej klasie. Nowy Nissan Micra ma szansę nie tylko osiągnąć, ale i przeskoczyć postawione przed nim cele.

Kluczem do atrakcyjności samochodu jest jego muskularne, wyraziste nadwozie, które nadaje nowy kierunek rozwojowi modelu Micra. Współczesne wzornictwo oraz elegancję można znaleźć także wewnątrz: kabina odznacza się wysoką jakością wykończenia w dwóch odcieniach i z wykorzystaniem miękkich w dotyku materiałów. Dzięki doskonałej organizacji przestrzeni pięciodrzwiowe nadwozie oferuje osobom podróżującym na przednich fotelach najwyższy w tej klasie poziom ergonomii, bez uszczerbku dla komfortu podróżowania na tylnej kanapie. Całości dopełnia oferujący sporą ilość miejsca bagażnik.

Nowy Nissan Micra jest także liderem technologii: oferuje kilka systemów wspomagających jazdę, które spotyka się zwykle w droższych modelach. Zostały one wprowadzone po raz pierwszy nie tylko w modelu Micra, ale i w całym segmencie. Do wspomnianych technologii należy system inteligentnej interwencji przy niezamierzonej zmianie pasa ruchu, który w razie potrzeby delikatnie koryguje tor jazdy samochodu.

Także po raz pierwszy wprowadzono niezwykle popularny system kamer 360° – dokładnie taki sam, jaki oferują modele Qashqai i Juke. Te i inne technologie wpisują się w koncepcję inteligentnej mobilności Nissana, która zakłada wyeliminowanie w przyszłości emisji i śmiertelnych ofiar wypadków drogowych.

Dla miłośników muzyki ważnym elementem wyposażenia samochodu będzie system nagłośnienia BOSE Personal. Niespotykane nigdzie indziej w samochodach typu hatchback segmentu B zaawansowane głośniki umiejscowione w zagłówku fotela kierowcy zapewniają wrażenie zanurzenia się w przestrzennym dźwięku.

Nowy Nissan Micra to także pojazd, który doskonale się prowadzi i zapewnia pewną jazdę przy zachowaniu pełnej równowagi pomiędzy zwinnością, dynamiką oraz poczuciem bezpieczeństwa, jakie towarzyszy przewidywalności zachowań samochodu.

Pojazd jest oferowany z trzema silnikami – dwoma benzynowymi i jednym Diesla – połączonymi z pięciostopniową manualną skrzynią biegów. Każda z pięciu wersji modelu – Visia, Visia+, Acenta, N-Connecta i Tekna – odznacza się bogatą ofertą standardowego wyposażenia.

Nowy Nissan Micra ma wiele do zaoferowania osobom, które chciałyby za jego pośrednictwem wyrazić swoją osobowość i swoje preferencje estetyczne. Pojazd będzie dostępny w wielu wariantach personalizacji zarówno nadwozia, jak i wnętrza w oparciu o szeroki wybór eleganckich i nowoczesnych kolorów.

Obietnica marki Nissan – ekscytujące innowacje – jest widoczna w każdym elemencie modelu Micra. Nigdzie indziej nie jest to tak oczywiste jak w usłudze Nissan Intelligent Get&Go. Jest to program wspólnego leasingu, którego pilotażowa edycja będzie prowadzona w 2017 roku w Paryżu. Jeżeli zakończy się powodzeniem, program zostanie rozszerzony na inne kraje.

Program ten stanowi potwierdzenie, że najnowszy rozdział w historii modelu Micra pisany jest w warunkach, w których klient znajduje się w centrum zainteresowania. Program Intelligent Get&Go ma zapewnić łatwiejszy dostęp do nowego Nissana Micra w ramach innowacyjnego cyfrowego partnerstwa klientów, którzy czerpią korzyści z niższych stawek leasingowych w pełni dopasowanych do ich potrzeb eksploatacyjnych.

Guillaume Cartier, starszy wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu Nissana w Europie, tak to komentuje: „Wynieśliśmy europejski segment samochodów kompaktowych na nowy poziom, skupiając uwagę na tym, czego klienci rzeczywiście chcą dziś i oczekują jutro. Zupełnie nowy Nissan Micra to wyjątkowy samochód, który wyróżnia się ekspresyjną stylistyką, nowoczesnym wnętrzem i bardzo dobrymi właściwościami jezdnymi”.

Dodaje także: „W Europie Micra budzi pozytywne skojarzenia, czego dowodem są ponad trzy dekady obecności na rynku oraz ponad 3,5 mln sprzedanych egzemplarzy. Nissan Micra był pierwszym japońskim modelem, który zdobył tytuł Europejskiego Samochodu Roku w 1993 roku”.

Teraz, w 2017 roku, Nissan ma ponownie szansę na zdobycie tytułu, ponieważ nowa Micra znalazła się w siódemce finalistów konkursu COTY. Zwycięzca zostanie ogłoszony 7 marca podczas Salonu Samochodowego w Genewie.

Lista zamówień na nowego Nissana Micra została dla kilku rynków otwarta w grudniu 2016 roku. W pozostałych europejskich krajach sprzedaż ruszy w styczniu 2017 roku. Pierwsze zamówienia powinny zostać zrealizowane – w zależności od kraju – w marcu lub kwietniu 2017 roku.

 

Auto będzie wkrótce do obejrzenia i przetestowania w naszym salonie Budmat Auto w Płocku i w Ciechanowie. 

Już dziś zapraszamy do kontaktu z naszymi Doradcami Handlowymi w celu umówienia spotkania i poznania go z bliska.

 

źródło: 

http://newsroom.nissan-europe.com/pl

 

 

 

Grupa BUDMAT AUTO

www.budmatauto.pl

 

Inne aktualności
POZNAJCIE NOWEGO NISSANA X-TRAIL NOWY NISSAN ARIYA W BUDMAT AUTO!
Pokaż wszystkie aktualności

Salony Płock

 • Serwis Peugeot

  ul. Bielska 67 09-400 Płock 24 267 47 74 godziny otwarcia: pon-pt: 800-1800
 • Serwis Nissan

  ul. Bielska 67 09-400 Płock 24 267 47 29 godziny otwarcia: pon-pt: 800-1700
 • Serwis Suzuki

  ul. Bielska 67 09-400 Płock 24 267 47 49 godziny otwarcia: pon-pt: 800-1700

Mapa dojazdu

Salony Ciechanów

 • Serwis Nissan

  ul. Sońska 2 06-400 Ciechanów 23 674 81 50 godziny otwarcia: pon-pt: 800-1600
 • Serwis Suzuki & Dział Części

  ul. Sońska 2 06-400 Ciechanów 23 647-81-51 godziny otwarcia: pon-pt: 800-1600

Mapa dojazdu

NASI PARTNERZY