Strona główna Aktualności PEUGEOT PERFECT DRIVE - by w końcu było Cię stać na nowe auto.

PEUGEOT PERFECT DRIVE - by w końcu było Cię stać na nowe auto.

Kupno nowego samochodu dla większości z nas stanowi bardzo duży wydatek. Nie musi on jednak ciągle pozostawać w sferze marzeń! Wystarczy tylko zmiana myślenia, by jeździć fabrycznie nowym autem. Taką atrakcyjną formę finansowania przygotował Peugeot.

 

Francuska marka wychodzi naprzeciw potrzebom klientów XXI wieku, którzy chcą korzystać z nowoczesnego samochodu w równie nowoczesny sposób. Innowacyjna oferta Peugeot Perfect Drive, po spełnieniu minimum formalności i ustaleniu dopasowanych pod własnym kątem jasnych reguł, pozwala skoncentrować się wyłącznie na użytkowaniu samochodu, niczym w abonamencie. Teraz co kilka lat możesz cieszyć się nowym samochodem, nie martwiąc się o jego serwisowanie czy późniejszą sprzedaż.

Kompaktowy model 308 można mieć już za 599 zł netto miesięcznie. Wstępną ratę dla wybranego przez siebie samochodu łatwo obliczysz korzystając ze specjalnie przygotowanego do tego celu kalkulatora, który znajduje się na stronie: perfectdrive.peugeot.pl

Można również skorzystac z pomocy naszych fachowych Doradców Handlowych, którzy przygotują indywidualną ofertę i wypracują rozwiązanie na miarę Twoich potrzeb i możliwosci finansowych. 

 

Zapraszamy do kontaktu:

Łukasz Kajkowski - samochody osobowe

mail: lkajkowski.budmatauto@peugoet.com.pl

mob: 501 197 345

 

Piotr Kamiński - samochody dostawcze

mail: pkaminski.budmatauto@peugeot.com.pl

mob:505 197 642

 

Piotr Brzeziński - samochody osobowe

mail: pbrzezinski.budmatauto@peugeot.com.pl

mob: 501 197 072

 

 

Peugeot Perfect Drive obejmuje zarówno kredyt, jak i leasing. W obu przypadkach, żeby skorzystać z oferty niepotrzebne są jakiekolwiek środki na start - wpłata własna może wynosić od 0 do 30%. Ponadto przewidziane są trzy elastyczne sposoby rozwiązania umowy: zwrot samochodu do dealera, rozłożenie ostatniej raty na miesięczne płatności lub jednorazowa spłata ostatniej raty. W ramach proponowanej oferty można skorzystać dodatkowo z promocyjnych świadczeń ubezpieczeniowych (pakiet ubezpieczenia komunikacyjnego, ubezpieczenie spłaty kredytu lub leasingu, straty finansowej czy ochrony prawnej).

Kredyt Peugeot Perfect Drive

Ta forma oznacza niską miesięczną ratę, opartą na jak najbardziej atrakcyjnym oprocentowaniu, ostatnią ratę zbliżoną do wartości rynkowej pojazdu (pozwala obniżyć miesięczne raty do minimum) oraz wspomniany brak konieczności spłaty ostatniej raty. Okres finansowania można ustalić na dwa, trzy lub cztery lata.

Po jego upływie masz kilka wariantów. Możesz zwrócić samochód i kupić nowy. Odkup użytkowanego pojazdu jest zagwarantowany za cenę ustaloną podczas podpisywania umowy, a w przypadku skorzystania z opcji odkupu pojazdu, ostatnia rata kredytu będzie uregulowana do banku przez Peugeot Polska.

Możesz również zrezygnować z opcji odkupu i spłacić ostatnią ratę balonową – nadal pozostając właścicielem samochodu. Istnieje również możliwość spłaty ostatniej raty balonowej w formie kredytu ratalnego rozłożonego nawet na pięć lat lub rocznego kredytu 30/70.

 

Leasing Peugeot Perfect Drive

Z nowoczesnej oferty mogą skorzystać także przedsiębiorcy. W tym przypadku oparta jest ona na leasingu operacyjnym z wysoką, gwarantowaną wartością wykupu samochodu oraz niskimi ratami miesięcznymi. Na jeden czynsz mogą składać się finansowanie samochodu w leasingu, umowa serwisowa i pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych oraz Assistance. Jedna rata, zawierająca wszystkie koszty, umożliwia łatwiejsze planowanie wydatków.

Umowę można zawrzeć na trzy lub cztery lata. Tutaj także obowiązuje gwarancja wykupu pojazdu przez Peugeot Polska, a także brak konieczności jego wykupu po upływie wyznaczonego okresu finansowania. Podsumowując, w Peugeot Perfect Drive otrzymujemy możliwość zakupu lepiej wyposażonego pojazdu za niższa ratę przy tym samym okresie użytkowania, co w przypadku standardowego leasingu.

Na rynku nowych samochodów nastały nowe czasy. Kilenci stawiają na użytkowanie, a nie posiadanie. W Budmat Auto jesteśmy już na to przygotowani.

 

 

 

 

 

źródło: http://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/peugeot-perfect-drive-ciesz-sie-nowym-samochodem/z2s9hn

 

 

 

Inne aktualności
POZNAJCIE NOWEGO NISSANA X-TRAIL NOWY NISSAN ARIYA W BUDMAT AUTO!
Pokaż wszystkie aktualności

Salony Płock

 • Serwis Peugeot

  ul. Bielska 67 09-400 Płock 24 267 47 74 godziny otwarcia: pon-pt: 800-1800
 • Serwis Nissan

  ul. Bielska 67 09-400 Płock 24 267 47 29 godziny otwarcia: pon-pt: 800-1700
 • Serwis Suzuki

  ul. Bielska 67 09-400 Płock 24 267 47 49 godziny otwarcia: pon-pt: 800-1700

Mapa dojazdu

Salony Ciechanów

 • Serwis Nissan

  ul. Sońska 2 06-400 Ciechanów 23 674 81 50 godziny otwarcia: pon-pt: 800-1600
 • Serwis Suzuki & Dział Części

  ul. Sońska 2 06-400 Ciechanów 23 647-81-51 godziny otwarcia: pon-pt: 800-1600

Mapa dojazdu

NASI PARTNERZY